top of page

Тестові завдання для дизайнерів: робити чи ні?

Привіт, моє ім'я Денис Стельмах, я Junior Recruiter в компанії Dream2Team. Сьогодні ми поговоримо про тестові завдання для UX/UI-дизайнера, які часто стають каменем спотикання між кандидатами та компаніями. Чому дизайнери відмовляються від тестових завдань і які умови можуть спонукати їх до виконання?


Важливість тестових завдань на посаду дизайнера


Ми в Dream2Team часто стикаємось з необхідністю об’єктивно оцінити навички кандидатів на посаду дизайнера. Тестові завдання є незамінним інструментом у цьому процесі, адже дозволяють виявити реальні компетенції, які часто залишаються непоміченими під час стандартних співбесід. Наразі вагомою проблемою також став AI. Багато кандидатів круто використовують Midjourney, але намагаються махлювати під час виконання тестових завдань, що дуже ускладнюю об’єктивну перевірку. 


Реальні кейси використання тестових завдань


Одного разу ми шукали дизайнера для розробки мобільного додатку. Вимоги були складні: потрібно було не тільки вміння працювати з Figma, розуміти та показати свої навички в UX/UI, але і розуміти теорію CJM саме у фінтех. Тестове завдання дозволило нам визначити, як кандидат застосовує теоретичні знання на практиці, а також його здатність мислити креативно і системно. Без тестового, на словах, ні ми, ні замовник не змогли б оцінити експертизу. Звісно кандидат надав свої кейси, але в минулому проєкті він займався лише певною частинкою додатка, але не комплексним віжином. 


Іншим разом ми зіштовхнулись з ситуацією, коли портфоліо кандидата було дуже вражаючим, але під час тестового завдання виявилося, що рівень його навичок значно нижчий, ніж очікувалося. Це підтверджує тезу про те, що тестові завдання допомагають перевірити реальні здібності, відсіюючи тих, хто можливо використовував чужі роботи у своєму портфоліо або підробляв їх.


Тому, якщо ви дизайнер – будьте готові зробити тестове 🙂


Чому дизайнери відмовляються від тестових завдань?


Ось це питання нам ставлять усі замовники. Чому, чому, чому? Ми зібрали ТОП 5 причин, чому вони відмовляються і не процесяться далі: 


  • Обсяг тестового. Багато тестових завдань без оплати вимагають великої кількості часу і зусиль, які можуть займати кілька днів. З практики, тестові завдання, які займають 2-3 дні, виконує лише 30% кандидатів.

  • Відсутність фідбеку. Рідкість зворотного зв'язку з боку компаній після виконання тестових робіт відлякує дизайнерів. З власного досвіду та досвіду команди лише 1 з 5 кандидатів отримує розгорнутий фідбек щодо якості виконання завдання. Іншим кандидатам ми надаємо просто суху відмову: “Вибачте, але ви нам не підходите”. 

  • Недостатність спілкування. Часто тестові завдання надсилаються після першого прескріну, без попереднього спілкування з рекрутером. Поясню чому так: роботодавець спочатку хоче оцінити тестове, а вже потім отримати фідбек від рекрутера. Фактично у кандидата є суха інформація про вакансію, сайт компанії й тз, за яким він має щось підготувати. Для багатьох кандидатів це як кіт в мішку. 

  • Підозра у використанні робіт. Деякі кандидати вважають, що їхнє тестове може бути використане в реальних проєктах. І це дійсно правда, на жаль. Ми, рекрутери, намагаємось відстоювати не лише позицію та інтереси замовника, але й авторське право наших кандидатів. 


Та часом кандидатів просять підписати певні документи, в яких може бути прописано, що компанія має право використовувати власність кандидата, адже вона фактично виступила як замовник. Тому ми завжди просимо дуже ретельно ознайомлюватись з такими юридичними документами.


  • Обмеження NDA. Заборона включення тестового завдання до портфоліо обмежує можливість показати свої навички іншим потенційним роботодавцям. І це біль, і ще раз біль. Бо якщо кандидат погоджується на виконання масивного тестового і витрачає 2-3 дні на нього, він хоче отримати якусь винагороду, хоча б розмістити в себе у портфоліо. Але, але……..


Рекомендація замовникам – дослухайтесь час від часу до кандидатів, бо вони також мають раціо. 

На яких умовах кандидати готові виконувати тестові завдання?


Понад 70% кандидатів погоджуються на виконання тестового завдання за умови, якщо воно не займає понад 6 годин робочого часу. Фактично вони готові створити лайт-версію посадкової, 1-2 екрани для апки або промалювати якийсь арт. Це логічно, адже більшість дизайнерів або працюють і їх хантять, або ж займаються фрілансом, а для них час=гроші.


Другий фактор який спонукає дизайнерів виконати тестове завдання, навіть якщо воно займає понад 2 робочих дні – це оплата за інтелектуальну власність, або витрачений час. Зазвичай оплата за тестове UX/UI та 2D artist коливається в межах 100$. Вартість тестового оплачується кандидатові напряму. Єдиний момент, оплату практикують меншість компаній що на українському, що на європейському ринку. 


І останній, мабуть, один з найголовніших факторів, за наявності якого ваш майбутній дизайнер готовий виконати тестове, навіть якщо воно складне та часоємке - це можливість зустрітись із замовником та обговорити тестове після виконання. І цей “безоплатний” формат найбільш імпонує кандидатам, адже вони отримують фідбек від інших професіоналів і дуже часто тих, хто вище їх рівнем. Фактично вони виконують домашнє завдання, а ментор допомагає зрозуміти їм чи ок вони усе зробили та на що варто звернути увагу. 


Отже, наш матеріал добіг до логічного завершення…підсумуємо. 


Основними факторами відмов від тестового є великий обсяг роботи без оплати, відсутність фідбеку після виконання завдання, недостатня комунікація з боку потенційного роботодавця, підозри у використанні робіт без дозволу автора та обмеження через NDA.


Однак, існують умови, за яких кандидати готові взятися за тестове завдання. Це включає короткий час на виконання, компенсацію за їхній час та зусилля, а також можливість отримати професійний фідбек і обговорення результатів з замовником. Такий підхід не тільки сприяє більшій мотивації серед дизайнерів, але й допомагає роботодавцям точніше оцінити реальні навички та потенціал кандидатів.


Враховуючи це, компаніям варто замислитися про впровадження прозорих і більш лояльних умов тестування, щоб залучити талановитих дизайнерів, готових демонструвати свої вміння і професіоналізм. Ну а ми, своєю чергою, будемо раді допомогти кандидатам з кар’єрною допомогою, а замовникам з пошуком та наймом в ІТ на нетехнічні проєкти 🙂Ми онлайн з 9-18.00 пт/пт, залишайте запит через форму на сайті, або пишіть у наш телеграм та на пошту info@dream2team.com.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page