top of page

Кар'єрна допомога

Знайди роботу в

2-Х швидше

Допоможемо розробникам та спеціалістам ІТ сфери, діджитал спеціалістам та менеджерам в ІТ та non-tech напрямку й профі С-level, які шукають нові проєкти

career_help_dream2team_cover.png

Компанії, куди працевлаштувались наші шукачі

nextpax logo
logo dila
logo eliftech
armada_logo.png
logo smarter contact
studyua logo
Meest Corporation logo
wechallenge logo

Кар'єрна допомога потрібна, коли

Потрібно змінити роботу

До вас дістались звільнення чи скорочення. Є потреба у повній зміні кар'єри або ви світчер

Постійні відмови

Не отримуєте запрошення й відповіді на своє CV. Відмови після надсилання резюме та листів

Wasted співбесіди

Не проходите далі ніж перша співбесіда й потрібно прокачати себе на успішний діалог та Soft skills

Хочеться більше грошей?

Але менеджмент не планує підвищувати зарплатню, тому прийшов час змінювати компанію...

Як працює кар'єрна допомога?

Від брифінгу до отримання офера - наша команда супроводжуватиме вас на кожному етапі пошуку роботи. Від вас потрібні бажання та проактивність, щоб наша співпраця виправдала себе і ви отримали бажану вакансію!

check list dream2team

Дізнаємось перспективи та готуємось до пошуку

Проводимо інтро зустріч, обговорюємо умови співпраці. Оцінюємо ваш досвід, зарплатні очікування. Фіксуємо бажані гео та напрямок роботи компанії. Проводимо аналітику ринку, конкуренцію та фіксуємо приблизний час пошуку. Готуємо стратегію пошуку

Професійно пакуємо ваш досвід готуємо усе до пошуку

Складаємо CV та супровідний лист. Фіксимо та бустимо ваш LinkedIn та Djinni. Працюємо над вашою самопрезентацією на тестових співбесідах. Розробляємо індивідуальні листи під вакансії та скрипти листування з рекрутерами

cv job seekers dream2team
final interview dream2team

Знайдемо роботу і будемо з вами до закінчення випробувального 

Ведемо активний пошук вакансій за вашим напрямком. Допомагаємо з розсилкою CV, стежимо за фоллоу-ап листами. Наша підтримка буде з вами до самого моменту отримання офера та його прийняття

JOB HELP FOR DEVS • PM  PDM • QA • BA

Вартість

Рушайте з готовим планом

З детальним планом від експерта шлях до вашої мети стане зрозумішим і коротшим, і з труднощами вам не доведеться залишатися сам на сам

Junior pack

Передбачена оплата 1 платежом

Шаблони скриптів для первинної комунікації з рекрутинг командами

Доступ до відео інструкції "Як працювати із документами"

Покроковий чекліст зі створення резюме

Покроковий чекліст роботи з LinkedIn профайлом

Шаблони резюме для найпопулярніших професій (ідеальні резюме)

28$

Middle pack

Оплата частинами до 3 платежів

Усе наповнення Junior Pack плюс

Рекомендації з покращення вашого CV, профілю на LinkedIn та інших платформах

Персональна Аналітика ринку: кількість вакансій, рівень зарплатних рейтів, плюшки, релокейт

Персональна стратегія пошуку роботи (онлайн консультація)

1 комплексний ресерч вакансій за вашим напрямком, рівнем позиції та заробітної плати

Розробка скриптів для первинної комунікації з рекрутинг командами

300$

Senior pack

Оплата частинами до 4 платежів

Усе наповнення Middle Pack плюс

До 3-х тестових співбесіди з рекрутером команди (по запиту)

Комплексний пошук вакансій за вашим напрямком, рівнем позиції (за запитом)

Підготовка стратегії пошуку

Допомога в комунікації з рекрутерами

Допомога у підготовці тестового

Сапорт до прийняття оферу та закінчення випробувального терміну

Персональний чат з рекрутинг асистентом

Промокод на 15% на підготовку до співбесіди англійською від школи КІТ English for IT

Під запит

Вагаєшся що обрати?

Букай час на консультацію з рекрутером у Calendly

Дизайн без назви (3).jpg

Відгуки від спеціалістів, що знайшли роботу

vidhuk_career_help_dream2team.png
Дизайн без назви (3).jpg
 • Чим ви відрізняєтесь від безкоштовних кар'єрних консультантів?
  Ми не є кар'єрними консультантами, адже ми надаємо комплексну кар'єрну допомогу від best-practice шаблонів CV, до побудови стратегії пошуку роботи та підбору вакансій саме під ваш кейс. Наше завдання не просто проконсультувати вас і відпустити, а досягнути разом з вами поставленої мети - знайти вам круту позицію і щоб ви отримали офер.
 • Чи надаєте ви гарантії на пошук роботи?
  Наша команда зацікавлена на 100%, щоб ви знайшли роботу з нами. Але від вашої проактивності та зацікавленості також залежить успіх цієї місії. Якщо ви не будете надсилати відгуки на вакансії та виходити на комунікацію з рекрутером, то ми не зможемо гарантувати успішний пошук.
 • Ви допомагаєте з пошуком тільки в ІТ, чи в інших напрямках також?
  Ми допомагаємо з пошуком як спеціалістам з ІТ, так і спеціалістам з інших сфер: маркетинг, юристи, фінансисти та іншим. Частина матеріалів в нашому сервісі підійде усім шукачам, адже є певні універсальні алгоритми побудови CV та роботи із платформами. Індивідуальні консультації, стратегія пошуку та інші сервіси - готуються індивідуально під кожного спеціаліста за напрямком.
 • Чи допомагаєте з вакансіями на ринку Європи, США?
  Звісно! 😉 Але від вас потрібна англійська не нижче В2+
 • Ви берете на себе увесь пошук та комунікацію із рекрутерами?
  На жаль, ні. Пошук роботи це коопераційна робота. Наша команда бере участь в усіх етапах вашого пошуку: ми разом з вами оновлюємо ваше CV, проводимо до 3-х тестових співбесід, шукаємо та підбираємо вакансії, готуємо стратегію пошуку, допомагаємо в комунікації з рекрутерами й завжди з вами на зв'язку. Але, основна частина - надсилання відгуків на вакансії (із завчасно підготовленими листами з нашого боку), спілкування з рекрутерами (листування) - за вами. Наша команда супроводжує кожного кандидата (Boss pack) до отримання оферу та закінчення випробувального терміну 🙂
 • Скільки часу триває пошук роботи з вами?
  Розраховуйте мінімум на 1 місяць, в який включено: 1 тиждень на підготовку стратегії, усіх необхідних документів (листів, скриптів, CV), тестову співбесіду та інше. Паралельно наша команда шукає свіженькі актуальні вакансії за вашим запитом. Приблизно через тиждень співпраці з нами ви можете починати розсилати відгуки на вакансії та проходити співбесіди, готувати тестові завдання. В цей час наша команда буде оновлювати базу актуальних вакансій. В середньому від першого відгуку до фінальної співбесіди в компанію може пройти від 3 до 10 робочих днів. Якщо у вас буде декілька активних та цікавих позицій, то увесь етап активного пошуку може зайняти до 3-х тижнів. P/S Варто зазначити, що в кожному кейсі усе індивідуально. Чим складніша позиція, чим більша конкуренція, тим більше часу може зайняти увесь процес.
 • Що робити, якщо мені не сподобається жодна вакансія?
  Ми підбираємо перелік актуальних вакансій згідно ваших побажань в які включені: рівень позиції, матчинг з вашими компетенціями, гео компанії, напрямок діяльності компанії, рівень заробітної плати, додаткові бонуси від компанії. Перед початком пошуку ми фіксуємо усі домовленості з вами й 90% підібрані вакансії зазвичай задовольняють запити наших кандидатів. Але, якщо все ж таки жодна з вакансій не підійде під ваш запит, ми з радістю зробимо додатковий пошук і впевненні, що ми знайдемо ту саму.
 • Я отримав 100% відмов на усі подані вакансії. Що робити?
  100% відмов - це рідкість в нашому випадку. Наше завдання максимально відполірувати усі моменти, які можуть бути пов'язані з відмовами та підібрати максимально відповідні вакансії. Але якщо таке станеться, ми гарантуємо додатковий підбір вакансій і супровід до отримання оферу. P/S Ми не можемо впливати на відмови через низький рівень англійської, чи інші (не професійні фактори) які могли вплинути на отриману відмову.
 • Де ви шукаєте вакансії?
  Окрім Djinni, Dou, Workua, Rabotaua, LinkedIn ми використовуємо власну базу вакансій, шукаємо на закритих телеграм каналах Recruiter/HR спільнот, міжнародних платформах (за підпискою), робимо розсилки рекрутерам та користуємось усіма перевагами рекрутського ком'юніті.
 • Я Junior спеціаліст. Чи зможете ви мені допомогти?
  Так, зможемо! 😉 Якщо у вас хоча б мінімальний досвід роботи, гарні Soft Skills й англійська, ми можемо взяти вас повний супровід до отримання оферу. У випадку з Junior спеціалістами, ми робимо ставку на проактивність до опанування технічних навичок, ваші особисті компетенції та креативний підхід у комунікації з внутрішніми рекрутерами.
 • Я Trainee, чим ви мені можете допомогти?
  Для тих, хто тільки починає свою кар'єру ми допоможемо із правильним позиціонуванням себе через резюме: навчимо його складати, виділяти найголовніші навички та акцентувати увагу на ваших Soft Skills та надамо усі необхідні інструменти для цього. Ми рекомендуємо починати свою кар'єру з пошуку програм стажування в українських та міжнародних компаніях. Пакет який найкраще підійде - Junior pack.
 • Чи обов'язково давати доступи до свого LinkedIn та Djinni?
  Ні, не обов'язково. Ми можемо коментувати та надавати усі правки, а ви будете самостійно їх правити. Головне виконувати усі наші рекомендації вчасно.
g196-2.jpg

Допоможемо отримати офер мрії в Україні та закордоном

Звернемо увагу рекрутерів на ваше резюме та підготуємо вас до співбесіди, щоб ви швидше знайшли роботу з хорошими умовами та відмінною командою

Рекрутери, які допоможуть знайти роботу

Знайдемо найкращу позицію в ІТ та non-tech напрямку

dream2team icon 20
daria mogila dream2team

Дар'я Могила

CEO/Founder

 • telegram-dream-2-team_edited
 • viber_dream2team
 • LinkedIn
bottom of page