top of page

Пошук роботи через агентства. Реальність чи утопія?

Пошук роботи через агентства - це надзвичайно вигідний спосіб досягнення успіху на сучасному ринку праці. Професійні команди рекрутерів та HR володіють унікальними навичками та знаннями, які роблять цей процес ефективним і результативним.


Яскравий приклад популярності та ефективності пошуку роботи через агентства - США, де конкуренція на ринку праці особливо велика, а пошук роботи через представників став невідійманою частиною успішної кар'єри в айті та інших галузях. Наприклад, багато великих технологічних компаній в Кремнієвій долині співпрацюють з агентствами для пошуку кращих кандидатів.


Пошук роботи через агентства працевлаштування в Україні


Якщо подивитись на запити в Google Search, то ви 100% відразу зрозумієте, що в Україні агентства із працевлаштування працюють виключно на експорт. До війни, та й насправді під час повномасштабного вторгнення, найпопулярніші запити, з якими звертаються українці до таких агенцій - це пошук сезонної роботи за кордоном (збір полуниці, лохини, трак сервіс і т.д.).


Агенцій, які б пропонували сервіс саме з працевлаштування в ІТ або нетехнічних проєктах для менеджерів чи розробників, можна перелічити на пальцях однієї руки.

Чому так? Все дуже просто - ми не звикли платити кошти за такого роду послуги, а отже низький попит формує низьку пропозицію 🙂

Але є і приємний фактор, що наш ринок праці поступово реформується, як приклад, ІТ ринок України кардинально змінився, коли декілька років тому компанії боролись за одного спеціаліста і пропонували йому золоті гори, то сьогодні прийшов час, коли спеціалісти змагаються за отримання оферу, і на одну вакансію може бути по 20, а то й 30 кандидатів. Такий фактор може змінити гру повністю, та агентства із працевлаштування, як і кар’єрні консультації, про які ми згадували раніше, стануть невідійманою інтегрованою частиною ринку найму в Україні.


Переваги пошуку роботи через агентства


Дивлячись у світле майбутнє, варто чітко прописати переваги пошуку роботи через employment agency:

  • Професійні агентства знають досконало ринок праці. Вони мають інсайдерську інформацію щодо актуальних вакансій, тенденцій та вимог роботодавців. Ви отримуєте доступ до інформації, яку важко знайти самостійно. Команда рекрутерів має контакти з різними компаніями і може запропонувати вам вакансії, які навіть не опубліковані.

  • Ваше резюме - ключ до отримання бажаної роботи. Агентства знають, як покращити ваше резюме. Вони допоможуть вам виділити ваші найсильніші сторони та досконало сформулювати ваш досвід і навички, щоб зробити вас привабливим кандидатом. Індивідуальний підхід і професійна редакція гарантують, що ваше резюме буде виглядати на високому рівні.

  • Час - це гроші, і агентства це розуміють. Рекрутери швидко і точно підберуть вакансії, що відповідають вашим потребам і критеріям. Вам не доведеться переглядати сотні оголошень вручну. Замість цього, ви отримаєте доступ до вакансій, які відповідають вашим очікуванням.

  • Рекрутери відіграють важливу роль у веденні спілкування з потенційними роботодавцями. Вони можуть ефективно представити вас із позитивної сторони, підкреслити ваші сильні сторони і допомогти вам пройти співбесіду. Ваші інтереси і вимоги також будуть враховані.

  • Агентства надають підтримку на кожному етапі пошуку роботи. Від підготовки до інтерв'ю до обговорення умов праці і укладання контракту - рекрутери стежать за процесом і вас супроводжують. Ви не залишитеся віч-на-віч зі складними рішеннями.


Пошук роботи через агентства - це реальність, а не утопія


Пошук роботи через агентства - це не тільки пошук сезонних вакансій за кордоном.

Полуничку ви встигнете позбирати у бабусі на дачі, а от зібрати гарний врожай із потенційно цікавих оферів - це набагато крутіше досягнення! 😀

Це повноцінна сфера рекрутменту, яка розвивається в усіх європейських країнах та Америці. Кар’єрні консультанти і рекрутери отримують винагороду лише в разі успішного працевлаштування кандидата. Ця індустрія росте і розвивається, адаптуючись до потреб сучасного ринку праці.

Цікавий факт: в багатьох технічних гігантах є власні кадрові агенції, які після звільнення співробітника допомагають із пошуком роботи, надаючи психологічну допомогу, кар'єрне консультування, рекомендації та перелік потенційних вакансій згідно з договором про неконкурентність.

Такі компанії так і хочуть сказати - камон, ми тебе звільнили, але це не кінець всесвіту. Зараз ми тебе підлатаємо, і гоу на нову роботу 🙂


Цікавий факт №2: за 4 місяці з відкриття напрямку кар'єрної допомоги в нашій агенції до нас звернулось понад 70 ІТ спеціалістів із запитом на кар'єрну консультацію та сервіс пошуку роботи. Тому, якщо ви шукаєте роботу в айті сфері або в інших галузях, команда рекрутерів Dream2Team готова надати вам професійну кар'єрну допомогу.

Дізнайтеся більше про нас на DOU з відгуками від наших клієнтів.


Для замовлення залишайте свій запит через форму на сайті, Телеграм або Вайбер. Ми працюємо ПН-ПТ з 9:00 до 19:00.

Komentarze


Komentowanie zostało wyłączone.
bottom of page